خبرخوش در زمینه اشتغال منطقه: اکتشاف معدن مس در میانه

صبح روز دوشنبه دوازدهم فروردین ماه سال نود و دو ، مهندس حسینی به همراه جناب آقای مغانلو رئیس اداره صنعت  معدن و تجارت شهرستان میانه از پروژه بزرگ معدن مس در  میانه بازدید کردند.دراین بازدید دکتر هنرپژوه ، سرپرست  طرح ،گزارشی از روند کار را دراختیار مهندس حسینی قرار دادند.

هنر پژوه افزود: خاک و آب این منطقه پس از بررسی در آزمایشگاههای کانادا و استرالیا مستعد استخراج مس تشخیص داده شده و شرکت آریا فاتح با سرمایه گذاری کلان امیدوار است با تلاش و توسعه روز افزون گامی مفید و ارزنده در زمینه اشتغال بردارد .ایشان خاطر نشان کردند بهره برداری از این طرح در مبحث تولید و اشتغال زایی نقش بسزایی در میانه و منطقه  ایفا خواهد کرد به طوری که برای تکمیل نیروی انسانی خود حدود 5000هزار نفر جذب خواهد نمود . هم اکنون حدود 135 نفر در قسمت های مختلف مشغول به کار هستند  .دکتر هنرپژوه افزودند :شرکت سرمایه گذاری آریا فاتح خاور میانه که مجری این طرح عظیم است ، در آینده ای نزدیک کارخانه تولید مس را در همین محل دایر خواهد نمود.

مهندس حسینی نماینده مردم میانه نیز پس از بازدید از روند کار، در جمع کارکنان و کارگران این پروژه افزودند: امروزه ایجاد اشتغال از مهم ترین وظایف مسئولین به شمار میرود و از هر طریق ممکن باید به فکر اشتغال جوانان شهرستان باشیم.ایشان از اشتغال زایی به عنوان عبادت یاد کرده و خاطر نشان کردند آماده هرگونه کمک رسانی به این طرح هستندو از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نخواهند کرد و مجدانه پیگیر امور خواهند بود.

مغانلو رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت میانه نیز از سرمایه گذاری این شرکت در میانه تشکر کرده و با بیان برخی مشکلات و موانع، خواستار رفع آنها شدند.

شناسه مطلب: 2037


نظرات  

 
0 #5 سید جبار حسینی 1392-12-08 16:52
سلام دمتون گرم مهندس سید کمال حسینی
نقل قول
 
 
0 #4 miyane 1392-01-17 05:20
از اینکه یک کرد با داشتن ارتباطات و نفوذهای مختلف در جریان کار در اینجا امتیاز استخراج معدن عظیمی رو در دست گرفته است گمان نمی کنم جای خوشحالی کردن باشد بلکه باید گریست و از آینده نه چندان دور که اکراد پژاک و پ ک ک به اسم کارگر در خیابانهای میانه با سینه های ستبر جولان خواهد داد ترسید چراکه به همین روش چندین شهر آذربایجان اکنون در دست این گروهکها قرار گرفته است و این را نیز یقین بدانید که یک کرد کارگران تقریبا رایگان کرد رو گذاشته و از بین میانه ای های بیکار نیروی کار استخدام نخواهد کرد کاش کمی آینده نگری هم در بینشمان وجود داشت!
نقل قول
 
 
-2 #3 miyana 1392-01-16 18:21
نقل قول بهزاد:
اقای حسینی رفتن و به یک کارخونه و معدن مس که مربوط به بخش خصوصی بوده سر زدن و فکر نکنم ربطی به ایشان داشته باشه که بگن 5000 تا شغل ایجاد کردن .

تا کور شود هرآن که نتواند دید
نقل قول
 
 
+5 #2 بهزاد 1392-01-16 09:52
اقای حسینی رفتن و به یک کارخونه و معدن مس که مربوط به بخش خصوصی بوده سر زدن و فکر نکنم ربطی به ایشان داشته باشه که بگن 5000 تا شغل ایجاد کردن .
نقل قول
 
 
+5 #1 شهروند 1392-01-13 23:15
خداوند را شاکریم که بعد از 20 سال هر دو نماینده ما در مجلس پرتلاش بوده و دلسوز مردم هستند.
امیدوارم که دوره بعد هم آقای مددی و آقای حسینی دوباره انتخاب بشن
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ستون تبلیغات